Přeskočit na navigaci

Premiéra

Zub za Zub - premiéra 21. 6. 2018

Zub za Zub – premiéra 21. června 2018

Novinky

Nejsou dostupné žádné novinky.

Nejsou dostupné žádné novinky.

Nejsou dostupné žádné novinky.

Nejsou dostupné žádné novinky. Nejsou dostupné žádné novinky. Nejsou dostupné žádné novinky. Nejsou dostupné žádné novinky. Nejsou dostupné žádné novinky.

Nejnovější v galerii

Facebook

Mějte stále aktuální informace.

Ze zákulisí

Mikáska Josef

Mikáska Josef – producent GP-Art

Jsem rád, že po velice trnité cestě, po které jsme kráčeli s hrou Křížem Krážem aneb sexem ke štěstí jsme došli vytouženého cíle. Z mého pohledu je hra fantastická a konečné obsazení je skvělé (Vladimír Kratina, Martina Hudečková, Jitka Ježková a Vilém Udatný).

Marek Matoušek

Marek Matoušek  – coproducent GP-Art

Nikdy bych neřekl kolik je dnes ještě v lidech předsudků, ale ve chvíli kdy jsme měnili název hry s ohledem na nevoli pořadatelů jsem pochopil že je v sobě stále máme. Ač ve hře nepadne jediné sprosté slovo a je velice inteligentně napsána museli jsme změnit název hy Sexem ke štěstí na Křížem Krážem a název sexem ke štěstí jsme dali pouze do podtitulku.

Mikáska Josef

Mikáska Josef – producent GP-Art

Chtěl jsem si odpočinout a další hru nedělat, ale v momentě, kdy jsem zaslechl, že hlavní roli přijal Stanislav Zindulka jsem okamžitě řekl ano.

Mikáska Josef

Mikáska Josef – producent GP-Art

Uzavřeli jsme obsazení další hry. V komedii Sexem ke štěstí se můžete těšit na Janu Švandovou, Milušku Bittnerovou, Vladimíra Kratinu a Viléma Udatného.

Miroslav Táborský – Blázinec | Představení Blázinec

Původně se mě do toho moc nechtělo a nechal jsem se spíš ukecat, ale nyní jsem s průběhem prací spokojen. Spolupráce s Jarouškem (režisér Gillar) je skvělá a z představení mám velkou radost a dost mě to baví.

Mikáska Josef

Mikáska Josef – producent GP-Art | Představení Hoří má panenko

Na tuto práci jsem se dlouho těšil a doufám, že její náročnost předčí mé očekávání. Taky doufám že si diváci užijí tuto hru stejně jako já.

Jurij Galin

Jurij Galin – režie | Představení Hoří má panenko

Podle režiséra Jurije Galina stojí soubor před velkou výzvou, protože cílem samozřejmě není známý film pro divadelní prkna kopírovat. „Musíme najít svůj vlastní klíč, vlastní prostor, charaktery, nálady a obrazy tak, aby to neopakovalo film, ale aby ten příběh opět aktuálně promlouval k divákům v hledišti. Je to sice komedie, ale pod povrchem je něco vážnějšího. Když trošku uděláme průvan v myšlenkách lidí, bude to jenom dobře.“ dodal.

Pavel Nový

Pavel Nový – Lojzík Hanousek, zasloužilý bývalý velitel hasičů | Představení Hoří má panenko

Hned na začátku jsem si říkal, že je to hodně odvážné. Byl jsem zvědavý, jak bude vypadat úprava. Dneska jsem velmi mile překvapen, jaký je to celek, jak celý ten příběh plyne tak přirozeně bez nějakého zadrhávání, velmi mne to potěšilo.

Galinová Jana

Jana Galinová – Božena, hostinská | Představení Hoří má panenko

Když jsme dostali nabídku nastudovat Hoří, má panenko, bylo nám jasné, že převést tento geniální film na divadelní prkna bude velmi náročnou prací.

Sponzoři